O NAS

NaszaFarma.org - Centrum Szkoleń Militarnych

Perkun Global sp. z o.o. do której należy NaszaFarma.org posiada wpis w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych ( RIS ) o numerze ewidencyjnym 2.14/00304/2016.


Wojna polega na wprowadzaniu w błąd. Jeśli możesz udawaj,że nie możesz;

jeśli dasz znać, ze chcesz wykonać jakiś ruch, nie wykonuj go; jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwabiaj go; jeśli w jego szeregach dostrzegasz zamieszanie, uderzaj; jeśli jego pozycja jest stabilna, umocnij i swoją; jeśli jest silny, unikaj go; jeśli jest cholerykiem, rozwścieczaj go; jeśli jest nieśmiały, spraw by nabrał pychy; jeśli jego wojska są skupione, rozprosz je. Uderzaj, gdy nie jest przygotowany; zjawiaj się tam, gdzie się tego nie spodziewa.

— Sun Tzu Sztuka wojny


Wojska Specjalne podczas treningu czarnej taktyki

NaszaFarma* specjalizuje się w organizowaniu szkoleń o charakterze militarnym w rejonie Gór Stołowych w lokalizacjach, które wpisały się w rozwój Polskich Jednostek Specjalnych. Organizujemy również szkolenia dla detektywów, chcących podnosić swoje kwalifikacje.


W ofercie NaszaFarma posiada m.in.:

  • szkolenia dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych, 
  • szkolenia i zajęcia wg indywidualnych zamówień klientów, 
  • szkolenia w języku angielskim. 

Wszystkie zajęcia dopasowujemy do możliwości i stopnia zaawansowania uczestników.

Naszymi instruktorami są osoby wywodzące się z  CBŚ oraz wykładowcy cywilni wykładający jako eksperci w szkolnictwie wojskowym.


UWAGA!!!
na NasząFarmę wkraczasz na własne ryzyko ; )


* "Farma" w języku potocznym - miejsce szkoleń CIA